Ćwiczenia na biodra

Pragniesz mieć talie osy a biodra niczym modelka lub prawie jak modelka? To nic trudnego, możesz uzyskać taki efekt. Musisz być tylko wytrwała i uparta. Odpowiednie będą dla Ciebie ćwiczenia na biodra.

Proponujemy Ci kilka ćwiczeń na tą partię ciała:
1. Stań w rozkroku. dłonimi oprzyj się o biodra i kręć biodrami nie ruszając stóp z miejsca. Wykonaj te ćwiczenie 20 razy - 10 razy w lewą stronę i 10 razy w prawa stronę.

2. Połóż się bokiem na macie. Ręką oprzyj się nogę wyprostowaną podnoś do góry i trzymaj ją tak w powietrzu kilka sekund. Zmień stronę. Ćwiczenie na każdym boku wykonaj po 10 razy.

Ćwiczenia na talię można łatwo wykonać tzw hula-hop. Jest to świetny przyrząd do pozbycia się tzw boczków. Z pewnością z dzieciństwa pamiętasz jak to się robiło ale jeżeli nie to z chęcią przypomnę:

Ćwiczenia na boczki:
1. Stań w rozkroku. Hula-Hop weź ustaw na poziomie bioder i staraj się biodrami utrzymac na tym poziomie jak najdłużej. Wykonaj te ćwiczenia 5 razy.

Aby ćwiczenia na biodra, ćwiczenia na boczki i talię były efektowne nalezy wykonywać je systematycznie, bajlepiej codziennie lub przynajmnniej dwa razy w tygodniu.

Po wysiłku pij wodę mineralną i zjedz batona odżywczego- wzmocni Twoje mięśnie.

Zobacz także:

Ćwiczenia na pośladki    Zestaw ćwiczeń    Dieta grejpfrutowa    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności