Ćwiczenia na biust

Kobieta pragnie mieć łądny i jędrny biust. Z pewnością stosujesz różnego typu balsamy, kremy ale one przynoszą małe i powolne efekty? Aby wspomóc ich działanie musisz pomyśleć o dodatkowym sposobie.

Proponujemy Ci ćwiczenia na biust dzięki nim będziesz miała doskonały kształt i nie będziesz potrzebować operacji plastycznej.

1. Ćwiczenia z piłką:


Weź piłkę tenisową. Trzymaj ją między otwartymi dłońmi na wysokości piersi, łokcie skierowane na zewnątrz (jak przy modlitwie). Ściśnij piłkę i wytrzymaj kilka sekund. Ćwiczenie powtórz 15 razy w czterech seriach.
Te ćwiczenie sprawi że Twoje piersi staną się jędrniejsze tylko pamiętaj żeby wykonywać je codziennie bo dopiero wtedy efekt będzie stały.

2. Oto tzw. damskie pompki.

Piersi będą jędrne, gdy zadbasz o kondycję podtrzymujących je mięśni.
Ćwicz wspierając się na kolanach, zamiast na palcach stóp - tak ochronisz kręgosłup! Łydki skrzyżuj. Tułów oprzyj na rękach rozstawionych na szerokość łokci. Palce dłoni skieruj do środka. Unoś tułów, prostując ręce i powoli wracaj do pozycji wyjściowej. Zacznij od 8-15 powtórzeń.

3. Ćwiczenia z taśmą

Usiądź tak, by pośladki dotknęły stóp. Szal lub specjalną taśmę (kupisz w sklepie sportowym) przełóż pod pachami. Chwyć w dłonie i mocno naciągnij. Wytrzymaj chwilę, napinając mięśnie ramion i klatki piersiowej. 9 Powtórz 5 razy.

4. Chcesz mieć większy biust? twoje kształty staną się bardziej okrągłe, jeśli 3 razy w tygodniu będziesz wykonywać I ćwiczenia usprawniające mięśnie klatki piersiowej. Potem wypij napój z mleka sojowego lub zjedz batona z proteinami. Dzięki temu wzmocnisz swoje mięśnie.
Ćwiczenie: połóż się na plecach, zegnij nogi w kolanach, stopy oprzyj o podłogę. Ręce wyciągnij pionowo w górę. Napnij brzuch. Zginaj ręce tak, aby łokcie prawie dotykały podłoża, wdychając przy tym powietrze. Podnieś ramiona w górę, wydychając powietrze. Powtórz ćwiczenie ok. 20 razy. jeśli chcesz jeszcze szybciej wzmocnić mięśnie klatki piersiowej, wykonuj całe ćwiczenie z dwiema butelkami wody (0,5 do 1 I) w dłoniach.

5 Jędrne piersi

Usiądź po turecku. W ugiętych rękach trzymaj przed sobą butelki z wodą. Rozsuń ręce na boki, chwilę poczekaj, wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 20 razy.

Zobacz także:

Ćwiczenia wyszczuplające    Ćwiczenia na kręgosłup    Dieta dziecka w wieku przedszkolnym    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności