Ćwiczenia na pośladki

Twoje pośladki są nie dożycia, zwiotczałe? a Ty byś chciała aby były doskonałe? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, przedstawiamy Ci ćwiczenia na pośladki dzięki którym ta część ciała stanie się jędrna i kształtna. Wybierz najbardziej Ci odpowiadające i działaj!

Ćwiczenie 1
Połóż się wygodnie na plecach (na macie lub na kocu). Ręce wyciągnij wzdłuż tułowia. Nogi zegnij w kolanach. Unieś biodra i staraj się mocno napiąć mięśnie pośladków i ud. Wytrzymaj w tej pozycji, licząc do 10. I Następnie opuść biodra i chwilę odpocznij po chwili ponownie unieś biodra i zrób to samo.
Powtórz ćwiczenie 10 razy.

Ćwiczenie 2
Oprzyj się plecami o ścianę. Rozstaw nogi na szerokość ramion. Zegnij nogi w kolanach. Delikatnie unoś się w górę i w dół. Powtórz ćwiczenie 15-20 razy. Obydwie ręce wyciągnij przed siebie, aby utrzymać prostą pozycję ciała.
regularnie masuj uda specjalną szczotką do masażu. Dzięki temu poprawisz ukrwienie. Ułatwisz także wydalanie toksyn z organizmu, a także wzmocnisz tkankę skórną. Potem wetrzyj w całe ciało balsam lub żel wyszczuplający.

Ćwiczenie 3

Uklęknij, oprzyj się na przedramionach. Ugnij lewą nogę. Przyciągając ją do piersi, zrób 20 wymachów do tylu. Powtórz ćwiczenie drugą nogą.

Zobacz także:

Inne diety    Ćwiczenia na uda    Dieta bezmleczna    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności