Ćwiczenia wzmacniające

Mamy coś dla osób rządnych sportu są to świetne ćwiczenia wzmacniające. Te rodzaje dyscyplin może każdy wypróbować. Nie są monotonne lecz moga stać się nawet Twoim nowym hobby.

Tai chi - jeden z najlepszych sposobów osiągnięcia harmonii i poprawy stanu zdrowia, niezmiernie popularny w Chinach. Ćwiczenia wzmacniające ciało i umysł oraz uczą prawidłowego oddychania.

Joga - wywodzący się z Dalekiego Wschodu system ćwiczeń i medytacji, połączony z nauką regularnego oddechu. Uprawiana systematycznie, uelastycznia ciało i umysł, niezależnie od wieku i kondycji.

Te ćwiczenia wzmacniające są tylko dla wysportowanych gdyż wymagają trochę siły fizycznej i dynamizmu nabytego już we wcześniejszych dyscyplinach.

Aeroboks - chwalą go sobie zwłaszcza młodzi i wysportowani mężczyźni. Są to intensywne ćwiczenia wytrzymałościowe oparte na technikach walki. Poprawiają siłę i wytrzymałość mięśni, równowagę, koordynację ruchową i ogólną wydolność organizmu.

Power tai - są to ćwiczenia wykorzystujące techniki walki, takie jak boks, kick boxing, karate, wykonywane są przy muzyce. Doskonale podnoszą kondycję, wytrzymałość i pięknie podkreślają muskulaturę.

Power pum to ulubione zajęcia kobiet i mężczyzn, którzy z pomocą specjalnej sztangi rzeźbią swoją sylwetkę.

Te ćwiczenia a raczej tańce są dla osób uwielbiających ten tryb. Jeśli uwielbiasz tańczyć to te ćwiczenia wzmacniające są stworzone wlaśnie dla Ciebie.

Step - ćwiczenia choreograficzne ze specjalnym stopniem o regulowanej wysokości, poprawiające wydolność organizmu. Zależnie od stopnia zaawansowania, składają się z prostych lub bardziej złożonych układów kroków. Usprawniają koordynację i pamięć ruchową. Wzmacniają szczególnie dolne grupy mięśni.

Salsa - bardzo modne obecnie ćwiczenia wywodzące się z tańców latynoamerykańskich. Ulubione przez kobiety, wzmacniają koordynację ruchową i gibkość. Funk - taneczna forma ćwiczeń przy muzyce soul i hip hop. Ten styl wyrabia miękkość ruchów i dobrą koordynację.

Zobacz także:

Dieta na cellulit    Szybkie diety    Dieta wegetariańska    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności