Dieta 3D

Dieta 3d to nowość wśród skutecznego i szybkiego odchudzania. W ciągu 13 dni możesz nawet 9 kg. Staniesz się atrakcyjna i bardziej pewna siebie a to wszystko za pomocą nowego sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów. Od dawna planujesz zrobić coś w tym kierunku ale brak Ci motywacji i silnej woli. Nadeszła odpowiednia pora być podjęła działania i spróbowała tej diety. Musisz zebrać w sobie całą siłę i powiedzieć sobie "Dam radę, dotraw do końca kuracji".

Główną zasadą tej diety jest zmiana swojego dotychczasowego odżywiania i wzbogacenie o składniki zawierające białko. W ciągu 13sto dniowej diety będziesz jadła często i mniej a kilogramy same będą spadać bez żadnych rygorystycznych wyrzeczeń i głodówek. Dieta 3d czyli System potrójnego Odchudzania została opatentowana przez słynnego projektanta mody Karla Lagerfeld.

Cała historia tego zaczęła się od tego że nie mieścił się w swoje ulubione stroje. Postanowił schudnąć, w efekcie stracił 40 kg na wadze. Cała kuracja zajęła mu 13 miesięcy pod nadzorem eksperta od spraw żywienia Jeana-Calude'a Houdreta. Sam Karl powiedział że ta cała kuracja nie była ze względu zdrowotnych, chciał poczuć się wreszcie atrakcyjnym mężczyzną. Udało mu się to. Dieta proteinowa inaczej dieta białkowa stała się skuteczna.

Tobie również może się to udać. Karl Napisał książkę która opisuje szczegóły tej diety, nosi tytuł "3-D" czyli Doctor, Designer, diet.

Zasady diety 3d są proste:
Przez pierwsze 5 dni trzeba jeść produkty białkowe. Jak najmniej węglowodanów. W następnych dniach można wprowadzić produkty z małą ilością węglowodanów ale z przwagą białek. Wyeliminować z diety cukry, biały chleb, ziemniaki, ryż, tłuszcz. Mięso najlepiej gotować na parze, łączyć je z warzywami w postaci sałatek. W momencie gdy poczujesz głód jedz świeże owoce, a gdy poczujesz chęć na coś słodkiego sięgnij po jogurt Light.
Jadłospis Diety 3d jest łatwy a przy czym na pewno się nie zagłodzisz.
Kolejna zasada ćwicz 15-20 minut dziennie, wykonuj ćwiczenia odpowiadające Twoim potrzebom. Czyli skup się na partiach ciała w których najwięcej zalega tłuszczu.

Głównym założeniem diety tej jest: Odchudzanie, wymodelowanie ciała i utrzymanie wagi. I ta dieta to spełnia doskonale.

Zobacz także:

Dieta kapuściana    Ćwiczenia    Dieta wątrobowa    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności