Fitness podczas podróży

Fitness w podróży? Nie realne? mylisz się. Ciasno ustawione rzędy foteli, brak świeżego powietrza. Długa podróż to dla twojego organizmu spory wysiłek. Podpowiadamy, jak przetrwać tych kilka godzin w dobrej formie. Proponujemy zdrowy fitness podczas podróży.

1. Krążenie stóp
Czytając książkę, przeglądając gazetę, popijając wodę, staraj się nieustannie poruszać nogami. Technika zależy od twojej inwencji. Możesz np. oprzeć stopy na piętach i wykonać krążenie palcami albo unieść stopy i ćwiczyć "nożyce".

2. Spacerek
Dłonie ułóż na udach. Oddychaj głęboko. Podczas wydechu uciskaj dłońmi uda tak, jakbyś chciała wstać. Utrzymaj pozycję przez 20 sekund. Powtórz ćwiczenie 5 razy, potem wstań i przejdź się miedzy fotelami.

3. Pobudzający masaż
Siedząc, pochyl tułów. Wyciągnij ramiona, złóż dłonie i naciskaj jedną na drugą. Ćwicz 3 minuty. Potem unieś jedną nogę i wykonaj masaż, uciskając dłońmi nogę od kostki do kolana. Rozluźnij się, a następnie wymasuj drugą nogę.

4. Trening ramion
Oprzyj się wygodnie, wyprostuj plecy. Przedramiona możesz położyć na oparciach. Teraz poruszaj ramionami do przodu i do tyłu (20 razy), a potem w górę i w dół (20 razy).

Zobacz także:

Leki na odchudzanie    Dieta south beach    Ćwiczenia rozciągające    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności