Joga hormonalna

Jest to system leczniczy - asany tzn. określone pozycje ciała wspomagają uruchomić mechanizmy samoleczenia. Nasz organizm potrzebuje wzmocnienia, dogrzania, uspokojenia lub regeneracji.
Joga hormonalna - to ćwiczenia pomagające w pracy tarczycy i przytarczyć. Pomagają w podniesieniu poziomu estrogenów. Wzmacnia sie system odpornosciowy. Żyjemy w ciągłym stresie. Przez to skracamy oddech. Boli nas głowa, napinamy mięśnie, śpimy niespokojnie. Układ ćwiczeń w tej jodze jest tak dobrany, że każdy może spokojnie się zrelaksować.

Joga nie tylko regeneruje ale również leczy. Choroba to urojenie naszego umysłu.Chcemy z jakiegoś powodu rozchorować się. Również istnieje możliwość samoleczenia.Wystarczy uruchomić odpowiednie mechanizmy.

Joga bierze pod uwagę ciało fizyczne, psychikę, emocje. Złe myśli zamykają dobre drogi. Jeżeli przywołasz negatywne objawy, to za chwilę pojawia się choroba. Jeżeli chcesz zachować zdrowie i tak myślisz wówczas za myślą idą czyny. Odnajdujesz odpowiednie książki pomcne, gimnastykujesz się, wprowadzasz dietę.

Uruchamiasz naturalny system oczyszczania organizmu z toksyn przez wątrobę, nerki oraz skórę.
Pocenie się całym ciałem jest skutecznym sposobem na oczyszczanie.
Energię życiową otrzymasz poprzez jedzenie, światło oraz powietrze.
Oddech jest bardzo wazny w zyciu człowieka. Większość z nas oddycha nieprawidłowo. Powietrze nie dociera do płuc. Wazne jest aby pracowały mięśnie oddechowe-żebrowe. Mięśnie oddechowe można sobie wypracować.
Przysadka mózgowa steruje naszym układem hormonalnym i aktywizuje nas. Odpowiada za dzień. Szyszynka odpowiada za regenerację i jest to noc. A noc, dobry sen to nasz uzdrowiciel. Sen to najlepsze lekarstwo. Zaopatrz się w opaskę na oczy na noc, po to aby mogły się zregenerować, a szyszynka uaktywni się i zapewni nam dobry sen.

Postaraj chodzić spać przed 22:00 a ostatnie jedzenie ok. 18:00.

Joga skutecznie leczy bóle głowy. Przeważnie bóle spowodowane są złą pracą jelit. Poprzez ćwiczenia oczyszczamy organizm i likwidujemy zaparcia oraz ból głowy.

Zobacz także:

Otyłość    Ćwiczenia na kręgosłup    Dieta kwaśniewskiego    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności