Kawa odchudzająca

Kawa odchudzająca na przykład Slim coffee to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych którzy za główny cel wyznaczyli soie "skuteczne odchudznie". Jest to też napój który wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Owa kawa na odchudzanie jest bogata w błonnik pokarmowy - insulina. Wspomaga perystaltykę jelit, chroni przed zaparciami, wpływa pozytywnie na rozwój pożądanej flory bakteryjnej Twoich jelit również reguluje częstotliwość wypróżnień.

Inulina poprawia również gospodarkę lipidową organizmu oraz zwiększa przyswajanie wapnia w organizmie.

Kawa ta została urozmaicona w ekstrakty roślinne zawierające substancje czynne wspomagające procesy przemiany materii:


Zielona kawa - zawiera substancję aktywną - kwas chlorogenowy (ACG), który opóźnia przyswajanie cukrów, zapobiega magazynowaniu ich pod postacią tłuszczu i w ten sposób pomaga zrzucić kilogramy.

Zielona herbata (Camelia sinensis) jest bogata w substancje bioaktywne, takich jak: polifenole (katechiny, flawonole, fenolokwasy) i metyloksantyny (kofeina, teofilina, teobromina). Substancje te wpływają korzystnie na układ pokarmowy - modyfikują skład flory bakteryjnej, a przez to korzystnie wpływają na przemianę materii.

Garcinia cambogia - jest to indyjska roślina przyprawowa, której suszy się skórki i otrzymuje się ekstrakt zawierający czynną substancję - naturalny kwas hydroksycytrynowy (HCA). Jest on istotny dla pośredniego metabolizmu glukozy, kontroluje apetyt. HCA hamuje syntezę tłuszczu z węglowodanów i białek, a tym samym zapobiega powstawaniu zbędnej tkanki tłuszczowej.

Guarana -to roślina zapewniajjąca dobrą kondycję i lepsze samopoczucie. Działa orzeźwiająco, przede wszystkim dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny. Poprawia wytrzymałość, dzięki czemu można dłużej trenować i spalić więcej tłuszczu. W czasie stosowania diety hamuje uczucie głodu.

Chrom na odchudzanie jest idealny - jest to śladowy element przyspieszający proces przemiany materii, niezbędny w przemianach węglowodanów. Współuczestnicząc w regulacji stężenia glukozy we krwi (zapobiegając.tzw. "huśtawce hipoglikemicznej") - wzmacnia działanie insuliny, stabilizuje gospodarkę energetyczną oraz korzystnie wpływa na orocesv przemiany materii.

Sposób użycia:
Odpowiednią ilość produktu rozpuścić w filiżance (ok.150-180ml) gorącej wody, dokładnie wymieszać. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
Jesli stosujesz napój:

- jako napój wspomagający odchudzanie: 2 łyżeczki (3 g każda) 3-5 razy dziennie.
- lub inaczej, stosownie do upodobań smakowych nie przekraczaj zalecanej dawki 5 filiżanek dziennie.
Przygotowany napój można spożywać z dodatkiem mleka lub śmietanki do kawy.

Dla uzyskania lepszych efektów (kawa odchudzanie) zaleca się zwiększone spożycie warzyw, ograniczając równocześnie spożycie produktów wysokoenergetycznych. Kawy na odchudzanie są to suplementy diety więc nie nalezy stosować je jako substytuty zróżnicowanej diety.

Zobacz także:

Dieta amerykańska    Dieta cud    Dieta kopenhaska    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności