Sprzęt do ćwiczeń

Warto zaopatrzyć się w sprzęt do ćwiczeń po to aby zacząć trenować mięśnie na przykład Brzucha. Gdy są silne, podtrzymują również kręgosłup, a bezruch sprawia, że obrastają tłuszczem. Sprzęt do ćwiczeń modele brzuch i dzieli się na trzy kategorie

1. Miękkie i odciążające kręgosłup (np. gumowe pitki),
2. Zginające tułów "kołyski"
3. Przyrządy napinające mięśnie brzucha (np. motylek)

AB crunch trainer
producent Weider, (Kanada)
Jak korzystać? kładziesz się na podłodze, głowę opierasz na specjalnym oparciu; unosząc tułów napinasz mięśnie brzucha co z tego masz ładnie zarysowane wszystkie mięśnie brzucha i szczupłą talię jak ćwiczyć wieczorem lub rano, w 2-3 seriach po 15-20 powtórzeń naszym zdaniem polecamy go przy bólach w odcinku lędźwiowym kręgosłupa; wykonywanie ćwiczeń ułatwi antypoślizgowy materac cena 259 zł

sprzęt do ćwiczeń

Gold Gym
Producent Decathlon
Jak korzystać? klękasz na macie, ciężar ciała opierasz na dwóch wystających z łącznika prętach, rozciągasz ciało w przód; pracują mięśnie brzucha i ramion co z tego masz silne mięśnie brzucha, mocne mięśnie ramion i grzbietu naszym zdaniem mały, schowasz go nawet w małej szufladzie; opanowanie przyrządu wymaga od początkujących cierpliwości i wytrwałości jak ćwiczyć na początek spróbuj po parę razy; później ćwicz w 3-5 seriach po 12-15 powtórzeń cena 30 zł.

ćwiczenia na mięśnie brzucha

Motylek
producent Decathlon
Jak korzystać? siadasz lub kładziesz się; przytrzymujesz go udami i ściskasz wewnętrznymi mięśniami ud (przywodzicielami) co z tego masz napięte i mocne wewnętrzne partie ud naszym zdaniem uniwersalny, mimo że niewielki; modeluje mięśnie ud i brzucha; ściskając go możesz również wymodelować i ujędrnić ramiona oraz mięśnie obręczy barkowej; tani jak ćwiczyć najlepiej w 3-5 seriach po 15 powtórzeń cena 24 zł.

ćwiczenia na brzuch


Następne sprzęty do ćwiczeń to rowerki bieżnie które są idealne do chudnięcia w domowym zaciszu, kiedy wstydzisz się pokazywać wałki sadła w miejscu publicznym. Jazda na rowerze i trucht na bieżni wyszczuplą uda oraz pośladki, poprawią kondycję, wzmocnią serce i układ krążenia. Godzina pedałowania lub biegania sprawia, że spalasz co najmniej 300 kcal.

PF 520 bieżnia do biegania
producent Pro Form, (Francja)
Jak korzystać? ustawiasz kąt nachylenia, prędkość i czas; zaczynasz rozgrzewką, czyli 10-minutowym spacerem naszym zdaniem pozwala osiągnąć i utrzymać dobrą kondycję i szczupłą sylwetkę (zwłaszcza zimą, gdy nie da się biegać po dworze); możesz również trenować szybkość i wytrzymałość: dobra dla otyłych facetów: maksymalne obciążenie 110 kg jak ćwiczyć rano na czczo co najmniej przez godzinę; trzy tygodnie porannego treningu to ubytek 4 kg cena 3999 zł {można kupić na raty)

ćwiczenia fizyczne

SM 839 ministepper
Producent Actor, (Francja)
Jak korzystać? ćwiczysz w 15-minutowych seriach, regulując obciążenie; pracują mięśnie ud, pośladków i łydek naszym zdaniem doskonały przyrząd do modelowania ud i pośladków: wzmacnia też mięśnie brzucha; używanie go wymaga odrobiny kondycji: dobry dla pań, które chcą wyszczuplić nogi jak ćwiczyć systematycznie, najlepiej dwa razy dziennie po pół godziny: rano pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, a wieczorem nadasz mięśniom wymarzony kształt cena 449 zł

ćwiczenia odchudzające

SV 5224 rower treningowy
producent Striale, (Japonia)
Jak korzystać? schudniesz, ćwicząc co najmniej 45 minut przed śniadaniem; zwiększysz wytrzymałość, pedałując po południu lub wieczorem, zwiększając przy tym obciążenie i skracając czas pedałowania do pół godziny naszym zdaniem to sprzęt rodzinny: możesz z niego korzystać ty i twój mąż; on niech ćwiczy silę i wytrzymałość podczas wieczornego dziennika, ty chudnij przed śniadaniem cena 849 zł (można go kupić na raty)

ćwiczenia wyczszuplające

Zobacz także:

Dobra dieta    Diety dla dzieci    Diety dla nastolatek    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności