Suplementy diety

Pragniesz schudnąć, zrzucisz kilka zbędnych kilogramów więc stosujesz różnego typu diety lecz dieta jest pozbawiona dużej ilości niezbędnych dla Ciebie witamin i mienerałów. Trzymasz się rygorystycznie zasad jakie posiada Twoja dieta a Ty mimo tego czujesz się zmęczona i masz inne niepokojące objawy.

Z nami pokonasz każdy problem prezentujemy Ci kilka niezbędnych leków uzupełniających do Twojej diety. Suplementy diety wzbogacą Twój organnizm w to co utracił i odbuduje to co zniszczyła dieta.

Suplementy diety:

Skrzypo Vita (producent NP Pharma)- zawiara witaminy, skrzyp polny i pokrzywę czyli to co jest dobre dla mocnych paznokci i włosów oraz dla pięknej cery. Jedno opakowanie obejmuje 40 dni kuracji a zawiara 80 kapsułek.
Składnikizawarte w preparacie wpływają na poprawę wyglądu skóry i utrzymanie jej elastyczności, wzmocnienie paznokci i regeneruje włosy.
Preparat ten uzupełnia dietę w witaminy A, B1, B2, B5, B6, biotynę i cynk.
Stosować dwie kapsułki dziennie, popijając wodą.

Selen+E (producent Naturell) jest to suplement diety który zawiera silne przeciwutleniacze działające synergicznie. Zabezpieczają komórki organizmu przed szkodliwym odziaływaniem wolnych rodników, wspomagają usuwanie toksyn z organizmu i opóźniają procesy starzenia
Stosować 1-2 tabletki dziennie.

Tran (olej z wątroby dorsza) zawiera naturalne witminy A i D oraz kwasy Omega-3 (EPA i DHA). Korzystnie wpływa na proces widzenia, wzrost kości i zębów oraz układ kążenia.
Stosować 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków.

Labovital od A do Z jest to suplement diety który da Ci codzienną dawkę witalności. Są to tabletki witaminowo-mieneralne, uzupełniające dietę w witaminy i składniki mineralne. Wspomagają ogólną odporność organizmu, zalecane są w stanach niedoborów witamin oraz mikro- i makroelementów. Zawera 25 witamin i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Polecany w stanach przemęczenia i osłabienia organizmu.
Przyjmować 1 tabletkę dziennie, popijając niewielką ilością wody.

Klarin (producent Farmapol)- suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w antocyjany z borówki czernicy, beta-karoten i witaminę E.
Doskonały na wzmocnienie procesu widzenia.
Przyjmowanie dwa razy dziennie po 1 tabletce.

Wapń + Wit. C (producent Polski Lek S.A.) - są to tabletki musujące z witaminą C. Jedna tabletka zawiera 1400mg mleczanu wapnia (22,5 % realizacji zalecanego dziennego spożycia wapnia), 30 mg witaminy C (50% realizacji zalecanego dziennego spozycia witaminy C).

Zobacz także:

Ćwiczenia po porodzie    Dieta owocowa    Dieta bezmleczna    
Kopiowanie artykułów zabronione © 2008-2013 Diety.sekrety-urody.net | Polityka Prywatności